ראשי / השתלות שיניים ברמת גן

השתלות שיניים ברמת גן

סניף 'טיפול בחיוך' נמצא במיקום גיאוגרפי ייחודי, ממש על גבול רמת גן וגבעתיים. אם עומדים בכניסה למבנה בו שוכנת המרפאה, ברחוב בן גוריון 182, בצד אחד מדובר בעיר גבעתיים ומצדו השני, בחיבור שבין שדירות ירושלים לרחוב כצנלסון, הרחוב שייך לעיר רמת גן.

כאשר אתה מציץ באינטרנט ומחפש רופא שיניים לביצוע השתלות, מדוע שתחפש דווקא השתלות שיניים ברמת גן? חשבנו על כך ויש לנו כמה נקודות טובות להעלות בפניך:

  • אתה גר ברמת גן – ביצוע השתלות שיניים בדרך כלל לא נגמר ביום אחד. מדובר בתהליך המסתיים במרבית המקרים תוך מספר חודשים ומחייב מספר פגישות. הדבר נכון גם אם אתה עובר תהליך מואץ המכונה בשם השתלת שיניים ביום אחד, ועליו תוכל לקרוא בהרחבה במאמרים אחרים באתרנו. גם לאחר שסיימת את כל התהליך של השתלת שיניים, יש צורך בתחזוקה שוטפת אחת לתקופה אצל שיננית, ובדיקות רופא כדי לזהות בעיות העשויות להתפתח מבעוד מועד. בפועל, תצטרך להגיע למרפאת השיניים בה ביצעת את ההשתלה לפחות פעמיים אם לא ארבע פעמים בשנה לתחזוקה. אם ביצעת השתלות שיניים ברמת גן, עדיף שתגור באזור רמת גן, אם כי בין לקוחותינו נמנים אנשים מכל הארץ, מאילת ועד קריית שמונה, ואפילו מארה"ב ועד ניו זילנד.
  • אתה מחפש טיפול מהיר – מרפאות 'טיפול בחיוך' מאפשרות טיפול מהיר במיוחד שבו מתבצעת השתלת שיניים ברמת גן בשילוב עם שיקום הפה ביום אחד. ניתן לרכז טיפולים רבים ולסיים עם מרבית העבודה בפיך תוך כמה שעות. במקום לפזר את התהליך על פני חודשים ארוכים ולבצע כל טיפול בכל שן בתור נפרד, מה שיחייב אותך להגיע למרפאה שוב ושוב, תוכל לסיים בזמן הקצר ביותר האפשרי.
  • אתה מבקש השתלות שיניים תחת הרדמה מלאה – למיטב ידיעתנו, מרפאת 'טיפול בחיוך' ברמת גן, היא למעשה המרפאה היחידה ברמת גן וגבעתיים שיש לה אישור של משרד הבריאות לבצע השתלות שיניים תחת הרדמה מלאה או טשטוש. בין אם אתה מפחד מהשתלות שיניים, או שאתה פשוט רוצה לרכז טיפולי שיניים רבים בזמן קצר ולא לזכור מהתהליך דבר, ביצוע השתלות שיניים תחת הרדמה מלאה ברמת גן, מעולם לא הייתה בטוחה יותר.
  • לא בא לך שיטרטרו אותך – ביצוע השתלות שיניים ברמת גן מחייב ביצוע צילומים, ובמרבית המרפאות אליהם תגיע תתבקש לצעוד אל מכון הצילום על מנת לבצע את הצילומים הנדרשים, ובעלות לא מבוטלת. למרפאת 'טיפול בחיוך' ברמת גן יש מכשירי פנורמי וסיטי במרפאה, ואנו לא נגבה ממך כסף בעבור הצילומים כלל. תוכל לבא ולהיבדק ללא עלות וללא התחייבות, ולהחליט אחר כך. כמו כן יש לנו מעבדה צמודה לתיקוני תותבות, ותנורי חרסינה לביצוע כתרים, והכל במקום.
  • השתלות שיניים ברמת גן במחירים נוחים המחירים במרפאה זהים פחות או יותר למחירים הרגילים של קופות החולים, ויש לנו אפשרויות פריסה של עד 72 תשלומים בהוראת קבע דרך כרטיס האשראי שלך (כפוף לאישור חברת המימון). כך תוכל לעבור השתלות שיניים ברמת גן בתהליך זריז, ולשלם בהמשך בצורה שנוחה לך.
  • השתלות שיניים ברמת גן באיכות גבוהה – אנחנו לא מתהדרים באיכות הגבוהה שאנו מייצרים ללקוח לחינם. ניסיון של עשרות שנים וביצוע של עשרות אלפי שתלים מאפשר לנו לגבות את הטענה שלנו בתעודת אחריות לשנים על כל השתלים והכתרים המבוצעים במרפאה. זאת ועוד, אנו המרפאה היחידה בארץ המבטיחה 110% אחריות על שביעות הרצון שלך. אם לא תהיה מרוצה נחזיר כספך פלוס 10% מאתנו. אנחנו עד כדי כך בטוחים ביכולתנו להשביע את רצונך.
  • חניה חינם מתחת לבניין מן הידוע כי חיפוש חניה ברמת גן או בגבעתיים הוא קרב אבוד. זו הסיבה שלמרפאות 'טיפול בחיוך' יש חניון צמוד מתחת לבניין, והיציאה ממנו היא חינם ללקוחות המרפאה.
  • הסעות מביתך ובחזרה חינם – שירות ייחודי של מרפאות 'טיפול בחיוך', כאשר אתה מבצע השתלות שיניים ברמת גן, ההסעה מביתך למרפאה ובחזרה יהיו חינם, מכל מקום בגוש דן. הדבר נכון גם לגבי הגעה לסניפנו בראשון לציון.

לסיכום, אם אתה שוקל לבצע השתלות שיניים ברמת גן, הגעת למרפאה עם רמת שירות הלקוחות הגבוהה ביותר שניתן למצוא, ועם יכולת מוכחת לבצע השתלות שיניים במהירות ובאיכות גבוהה. האחריות על הטיפול, כמו גם על שביעות הרצון שלך מובטחת.