ראשי / טיפול בחיוך / מרפאת ראשון לציון

מרפאת ראשון לציון

מרפאת שיניים מומלצת גם על ידי אתר "מרפאות שיניים מומלצות בישראל". במרפאה צוות ותיק ואיכותי במיוחד, כולם בוגרי 'הדסה' ואוניברסיטת תל אביב. אחת ממרפאות השיניים היחידות בישראל שנותנת תעודת אחריות חתומה על טיפולי שיניים, ואחריות של 110% על שביעות הרצון שלך! מרפאת שיניים זו בראשון לציון הוקמה על ידי דר' מאיר אבירם עוד בשנת 1996, רופא שיניים בראשון לציון שהוא גם יליד העיר.

המרפאה מתמקדת בביצועה השתלות שיניים ביום אחד לתושבי ראשון לציון, רחובות, חולון והאזור, ומספקת גם שירותי הסעה למתקשים בכך מביתם אל המרפאה ובחזרה – ללא עלות וללא התחייבות. המרפאה שמה דגש חזק על השתלות שיניים ללא לחץ, ללא כאב וללא נפיחות, ורצוי בשיטות המהירות ביותר – ללא פשרות על האיכות הרפואית.

   השתלות שיניים בראשון לציון       

מרפאת שיניים זו בראשון לציון מבצעת למעשה את כל טיפולי השיניים לבוגרים, אולם צוות המרפאה מתמקד בעיקר בביצוע השתלות שיניים בראשון לציון, ובמיוחד השתלות שיניים ביום אחד בהן מקבלים הסובלים מתותבות או חוסר שיניים שיניים קבועות באותו יום.

חוץ מביצוע שתלים על ידי רופאי שיניים רגילים ניתן לבצע במרפאה זו גם השתלות שיניים בראשון לציון על ידי מומחה חניכיים המוכר על ידי ביטוחי שיניים. השתלות שיניים מבוצעות במרפאה זו כבר מאז שנת 2000 והניסיון המצטבר הוא רב, כולל בניות עצם מורכבות למחוסרי עצם לפני השתלות שיניים, הרמת סינוס בראשון לציון, וטיפולי שיניים תחת טשטוש קל לפחדניםלמי שמעוניין לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או טשטוש, ניתן לבצע את הטיפול העיקרי ביום אחד בסניף גבעתיים של הרשת בנוכחות רופא מרדים ובאישור משרד הבריאות, ולקבל את המשך השירות בסניף ראשון לציון.

אנחנו מזמינים אותך לפגוש את צוות המרפאה >>