השתלת שיניים בגבעתיים - מרפאת שיניים בגבעתיים - טיפול בחיוך

השתלות שיניים בגבעתיים

קצת על מרפאת השיניים בגבעתיים:

מרפאת השיניים בגבעתיים הוקמה על ידי רופא שיניים דר’ מאיר אבירם, העוסק בעיקר בתחום של השתלות שיניים ברמת גן, ובפתרון בעיות מורכבות של חוסר שיניים או סבל מתותבות. המרפאה מציעה גם שירותי הסעה למרפאה ובחזרה, ללא עלות וללא התחייבות, מכל רחבי גוש דן.

רשת ‘טיפול בחיוך’ היא רשת ותיקה שהוקמה עוד בשנת 1996. סניף המרפאה ברמת גן – גבעתיים הוקם בשנת 2004. המרפאה עברה מיקום פעמיים שכן בכל פעם, עקב דרישת הלקוחות לביצוע טיפולי שיניים רבים ומורכבים, כגון: השתלות שיניים ביום אחד, טיפולי שורש על ידי מומחה ואפילו סתם הלבנת שיניים – היה המקום צר מלהכיל את הציוד הנדרש ואת הגידול בכח האדם האיכותי הנדרש לתהליכים כגון אלה.

עם קבלת אישור משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או תחת טשטוש, אישור הניתן למיעוט נבחר של מרפאות שיניים בישראל, ניתן היה לבצע במרפאת שיניים זו גם השתלות שיניים ברמת גן, והמטופל יכול היה לבחור אם לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או טשטוש או לעבור טיפול שיניים כרגיל. קהל הלקוחות התרחב גם לפחדנים הגדולים ביותר.

מרפאת שיניים בגבעתיים

עקב התמקצעות המרפאה בביצוע השתלות שיניים ברמת גן והסביבה ובטיפולים מורכבים אחרים, כללנו בתוך המרפאה גם ציוד הקיים במעט מאד מרפאות בישראל. בין השאר ניתן למצוא בה מיקרוסקופים מיוחדים לביצוע טיפולי שורש, מכשיר CT המאפשר לך לקבל הדמיה תלת-ממדית של עצם הלסת שלך בזמן אמת, ואפילו ציוד מעבדה המאפשר לנו לבנות במקום כתרים ותותבות. הודות לציוד המשוכלל, הצוות שלנו יכול להתאים את המראה החיצוני של השיניים החדשות שלך כך שייראו בדיוק כמו שאתה רוצה, וכל זאת בזמן קצר במיוחד מבלי “לטרטר” אותך למעבדות או למכוני צילום.

צוות המרפאה מורכב ממספר רופאי שיניים, מומחים ושינניות, כולם בוגרי הארץ. לכל אחד מהם הכשרה ייחודית בביצוע השתלת שיניים ביום אחד, טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה ברמת גן או טשטוש, אסתטיקה של החיוך ועוד. ניתן לקרוא עוד על הצוות בכפתור: “צוות המרפאה“. במרפאת השיניים ניתן לקבל גם טיפול של ניקוי אבנית על ידי אחת משינניות במרפאה. מרפאת השיניים בגבעתיים מומלצת גם על ידי אתר “מרפאות שיניים מומלצות בישראל”.